clay-banks-kBaf0DwBPbE-unsplash

Mieszkasz lub pracujesz w Pruszkowie? Masz w planach przeprowadzenie pełnej dezynfekcji lub dezynsekcji pomieszczenia, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś, ponieważ z nami to prostsze niż myślisz! 

Czym różni się dezynfekcja od dezynsekcji? 

Przede wszystkim zanim przejdziemy do konkretnych porad, należy odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie, a mianowicie: jaka jest różnica pomiędzy dezynfekcją a dezynsekcją? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że są to dwie, zupełnie różne od siebie metody. Jeśli do tej pory należałeś do tego grona, to już spieszymy z wyjaśnieniami. Otóż dezynfekcja jest to nic innego jak zabieg polegający na usuwaniu z wybranych powierzchni wirusów, bakterii oraz innych drobnoustrojów, natomiast dezynsekcja to procedura mająca na celu pozbycia się insektów. Nasza firma zajmuje się dezynsekcją i dezynfekcją w Pruszkowie i okolicach.

Dezynfekcja – Pruszków

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie pozbywania się drobnoustrojów, nieprzyjemnych zapachów oraz insektów czy owadów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak uciążliwe mogą być problemy związane z nieodpowiednim przeprowadzeniem tego typu zabiegów, dlatego staramy się, by nasze usługi zawsze były na możliwie najwyższym poziomie. Oferujemy najskuteczniejsze metody dezynfekcji w Pruszkowie, takie jak:

  • ozonowanie: polega na dokładnym rozprowadzeniu ozonu w całym pomieszczeniu. Jest to niezwykle skuteczna, a zarazem wyjątkowo popularna metoda, głównie ze względu na jej dostępność.

  • zamgławianie: to innowacyjny sposób dezynfekcji, który działa wyjątkowo szybko. Jest to idealne rozwiązanie dla biur oraz innych miejsc pracy. Warto dodać, że do pomieszczenia, w którym było wykonane ozonowanie można wejść już po trzech godzinach. 

Dezynsekcja – Pruszków 

Jeżeli w Twoim mieszkaniu bądź firmie pojawiły się owady czy insekty, dzięki dezynsekcji szybko poradzimy sobie z tym problemem. Pluskwy, karaluchy oraz inne uprzykrzające życie insekty nie przetrwają procesu dezynsekcji. W naszej ofercie znajduje się między innymi innowacyjna metoda zamgławiania ULV. Polega ona na rozproszeniu drobnej mgiełki zawierającej preparat trujący wszelkiego rodzaju robaki. Należy jednak pamiętać, by wcześniej odpowiednio przygotować do tego pomieszczenie. 

Czego potrzebujesz do przeprowadzenia dezynsekcji w Pruszkowie? Przede wszystkim dobrych specjalistów, którzy korzystają ze skutecznych metod. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jeśli masz pytania, to skontaktuj się z nami, a wszystko Ci wyjaśnimy.