Oprysk na kleszcze w Warszawie

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich bliskich – opryski na kleszcze (Warszawa)

Zacienione i wilgotne miejsca to prawdziwa gratka dla kleszczy. Niestety, takich miejsc nie brakuje w naszych ogrodach, parkach czy nawet na placach zabaw, gdzie tak chętnie przebywają najmłodsi.

Ten owad to szczególnie niebezpieczny pasożyt należący do rodziny pajęczaków. Zazwyczaj kojarzymy go z gęstymi lasami, które odwiedzamy raczej rzadko. Musisz jednak wiedzieć, gdzie jeszcze mogą czyhać na Ciebie kleszcze. Warszawa to miasto z wieloma przestrzeniami zielonymi – parkami, ogrodami. Takie miejsca są wyjątkowo narażone na występowanie naszych krwiożerczych wrogów.

Pasożyty te przenoszą na swoich żywicieli wiele groźnych chorób, takich jak borelioza czy kleszczowe zapalenie mózgu. Z kleszczami nie ma żartów, dlatego dla bezpieczeństwa warto zastosować oprysk w celu ich zwalczenia.

Zaufaj profesjonalistom – oprysk na kleszcze, Warszawa

Stosowane z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, opryski pomogą Ci maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo poprzez wytępienie kleszczy.

W Perfect Clean wykorzystujemy wysokiej jakości preparaty owadobójcze, które rozprowadzamy za pomocą zamgławiania spalinowego, termicznego bądź elektrycznego ULV (zamgławiania na zimno). Nasi specjaliści dokonują wyboru odpowiedniej metody po rzetelnej ocenie indywidualnej sytuacji, nigdy nie na skróty. Chcemy zapewnić Ci jak największe bezpieczeństwo i komfort.

Jak działają opryski na kleszcze? Warszawa, Perfect Clean

Opryski na kleszcze przygotowuje się poprzez rozcieńczenie preparatu owadobójczego z wodą. Zastosowanie takich środków działa na kleszcze niezależnie od ich etapu rozwoju. Wykazują wysoką śmiertelność u larw oraz niszczą jaja, co pozwoli Ci zdusić problem w zarodku.

W przypadku starszych osobników zastosowanie oprysku sprawia, że kleszcze zostają unieruchomione pod lepką powłoką, co uniemożliwia im poruszanie się i oddychanie.

Jak często powtarzać oprysk na kleszcze?

Kleszcze stwarzają duże zagrożenie aż przez 6 miesięcy w roku, w okresie od marca do sierpnia. Z tego powodu warto pamiętać o powtarzaniu zabiegu raz w miesiącu dla osiągnięcia optymalnych rezultatów.

Opryski na kleszcze – co jeszcze musisz wiedzieć?

Zapewne wiesz, że kleszcze lubują się także w futrach domowych szkodników, takich jak myszy czy szczury. Jeżeli borykasz się z problemem niechcianych lokatorów na swoim podwórku, jesteś jeszcze bardziej narażony na występowanie kleszczy bądź ich powrót do twojego ogrodu.

Nie martw się! Perfect Clean oferuje także usługę deratyzacji, która wypleni gryzonie i zwiększy skuteczność oprysku na kleszcze.

Perfect Clean – z nami pożegnasz kleszcze na dobre!

Kleszcze to ogromne zagrożenie dla zdrowia Twojego i Twoich bliskich. Gdy niepostrzeżenie uczepią się swojego żywiciela, zaburzają tym samym poczucie bezpieczeństwa.

Samodzielne poradzenie sobie z tym problemem bywa bardzo trudne. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że podejdziemy do sytuacji indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.

Nie zwlekaj! Zadbaj o swoje bezpieczeństwo!