Usuwanie gryzoni

Firma Perfect Clean
Profesjonalna Dezynfekcja Dezynsekcja i Deratyzacja

Zapewniamy kompleksowe usługi deratyzacji niezbędnej w zwalczaniu gryzoni takich jak myszy, szczury, krety, nornice i kuny.

Kompleksowe usługi świadczymy dla:

  • obiektów przemysłowych i handlowych
  • wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych
  • restauracji
  • piekarni
  • hoteli
  • klientów indywidualnych

Stosowane metody:

Metoda chemiczna

Najtańsza i zarazem najbardziej skuteczna, polega na wykładaniu substancji biobójczych(rodentycydy) w celu usunięcia ( szczurów i mysz) ( gryzoni) ( szkodników) z danego obszaru.

Rodentycydy występują w postaci trutek miękkich takich jak gryzki, granulaty, pasty, kostki woskowe, płyny, pianki oraz płatki.

Trutki aplikowane są zawsze w specjalne przeznaczonych do tego celu stacjach deratyzacyjnych tzw karmnikach, które są bezpieczne dla osób postronnych i zwierząt nie objętych zwalczaniem, zamykane są na kluczyk lub kłódkę z ostrzegawczą naklejką z danymi kontaktowymi firmy, oraz przytwierdzona do podłoża.

Metoda fizyczna

Przy metodzie fizycznej w pierwszej kolejności powinnismy ocenić wielkości populacji oraz gatunek (szkodnika) ( gryzonia) gdzie występują oraz którędy nachodzą, następnie powinniśmy skupić się na uszczelnieniu wszystkich możliwych miejsc nachodzenia do danego obiektu tj dziury, szpary, przegryzione rury kanalizacyjne i wentylacyjne, uszkodzone i nieszczelne otwory okienne, drzwiowe, w okolicach rur itd.

Następnie dobieramy atraktanty substancje odpowiedzialne za wabienie, mają one pomóc nam w nęceniu gryzoni w konkretne miejsca, tam gdzie chcemy je zaciągnąć.

Jeśli wszystkie czynności ww zostały spełnione możemy zacząć aktywnie rozmieszczać odpowiednio dobrane pułapki zatrzaskowe, sprężynowe, lepy z silnym klejem, chwytacze żywołowne.

Zapewniamy pełne wsparcie dla biznesu w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się i zwalczaniu już obecnych gryzoni.

Usługa dla firm:

  • rozstawienie karmników, pułapek sprężynowych, lepów z silnym klejem
  • cykliczną kontrolę i wymianę zużytych materiałów
  • natychmiastową interwencję w przypadku pojawienia się nowych szkodników
  • usunięcie martwych gryzoni

Wdrożenie systemów HACCP, GMB, GHP, BRC oraz prowadzenie z tym związanej dokumentacji dla firm, zakładów produkcyjnych, obiektów przemysłowych i handlowych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, restauracji, piekarni, hoteli.

Skutecznie wdrażamy system ochrony przed szkodnikami tzw program monitorowania i zwalczania szkodników IPM, który opiera się na połączeniu ze sobą różnych sposobów zapewniających efektywne i bezpieczne dla człowieka zwalczanie myszy i szczurów.