Jak wytępić pluskwy?

Pluskwy domowe to częste źródło problemów

Choć pluskwa to mały owad, nie każdy wie, że potrafi przetrwać nawet kilka miesięcy bez pożywienia. Potrafi także szybko się rozprzestrzeniać w pogoni za żywicielem.

Panuje powszechny stereotyp, że pasożyty te można spotkać wyłącznie w zaniedbanych miejscach. W rzeczywistości pluskwy mogą znajdować się wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie – domach, mieszkaniach, hotelach czy komunikacji miejskiej, dlatego właśnie tak dużo osób zastanawia się jak pozbyć się pluskiew. Warszawa to obszar naszych działań.

Zastanawiasz się, jak wytępić pluskwy? | Warszawa

Zwalczenie tych szkodników na własną rękę to niemałe wyzwanie. Przeszkodę stanowi nie tylko tempo ich rozprzestrzeniania się, ale także samo ich znalezienie – młode pluskwy osiągają naprawdę niewielkie rozmiary (od 1 do 5 mm), a ponadto są mistrzami w zabawę w chowanego.

Między innymi z tych powodów warto powierzyć to zadanie specjalistom. Jako firma z doświadczeniem gwarantujemy Ci 100% skuteczności usługi i pozbycie się pluskiew raz na zawsze. Całość przeprowadzimy sprawnie, dbając o Twój komfort i zachowując dyskrecję.

W Perfect Clean wiemy, jak pozbyć się pluskiew | Warszawa

Nasza załoga to wykształceni specjaliści w kwestii dezynsekcji. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, uwzględniając charakterystykę przestrzeni, na której będziemy świadczyć dla Ciebie usługę.

Do zwalczania pluskiew wykorzystujemy aż 3 różne metody. Najskuteczniejszą z nich jest metoda zamgławiania ULV z użyciem zimnej pary, którą traktujemy pomieszczenie. W zależności od potrzeb stosujemy także metodę oprysku oraz metodę wymrażania, która jest światową innowacją uznaną za w pełni ekologiczną.

Możesz mieć pewność, że używamy wyłącznie atestowanych preparatów, które posiadają odpowiednie pozwolenia. Każdy z nich został przez nas przetestowany pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa.

Jak przygotować mieszkanie do zabiegu? | Perfect Clean

Jak pozbyć się pluskiew (Warszawa)? Pluskwy są bardzo sprytne i potrafią schować się w najmniejszych zakamarkach. Przed naszym przybyciem dokładnie odkurz całe mieszkanie, także kanapy czy materace i przestrzeń wokół nich. Dla skuteczności usługi ważne jest, żeby dało się je swobodnie przesunąć czy obrócić.

Odsuń wszystkie meble od ścian i w miarę możliwości ustaw je w odstępach. Pamiętaj o tym, żeby odłączyć od prądu wszystkie urządzenia elektryczne.

Koniecznie zadbaj o zabezpieczenie wszelkiej żywności – owiń je w folię i schowaj. Tak samo postąp z rzeczami przeznaczonymi do wyrzucenia. Uniemożliwi to pluskwom przeniesienie się do innych mieszkań.

Jeżeli posiadasz jakieś zwierzę domowe, zabierz je z mieszkania, a wszystkie należące do niego przedmioty zabezpiecz i schowaj.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, nie wahaj się ich nam zadać! Jesteśmy dla Ciebie i zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie.

Problem z pluskwami? Postaw na Perfect Clean!

Mamy odpowiednie doświadczenie i znamy się na rzeczy. Zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe są insekty, dlatego przybędziemy z odsieczą w ciągu 24 h od Twojego zgłoszenia. Jeżeli zastanawiasz się, jak pozbyć się pluskiew (Warszawa), zapraszamy do kontaktu!

Perfect Clean – i problem z głowy!